Lokalita

Univerzitné námestie a kostol: Katedrálny chrám svätého Jána Krstiteľa v Trnave patrí medzi najhodnotnejšie historické pamiatky Trnavy. Chrám je prvou štýlovo a slohovo čistou sakrálnou stavbou raného baroka na Slovensku. Skvostom celého interiéru je kolosálny celodrevený hlavný oltár dokončený v rokoch 1637 až 1640. Oltár je jeden z najväčších oltárov svojho druhu v Európe.

Trnavská univerzita: Trnava je významné univerzitné mesto. Prichádzajú sem študenti z celého Slovenska, keďže tunajšie školy umožňujú štúdium v širokom spektre študijných odborov a programov. Trnavská univerzita vznikla v roku 1992 a dnes má v meste štyri fakulty (fakulta teológie sídli v Bratislave). Univerzita sv. Cyrila a Metoda bola zriadená v roku 1997 a rovnako realizuje štúdium na štyroch fakultách. V meste sa nachádza aj Materiálovo technologická fakulta Slovenskej technickej univerzity ako jej jediná mimo bratislavská fakulta. Založená bola už v roku 1986. Spolu študuje v meste viac ako 18 tisíc študentov.

Malý Pariž: Polyfunkčná budova Malá Paríž je realizovaná v historickom centre mesta Trnava, pozdĺž ulíc Hornopotočná a Horné Bašty. Prízemie je využité ako obchodné centrum a je charakteristické tromi vnútornými nádvoriami prekrytými presklenou štruktúrou, ktoré budú slúžiť aj ako oddychový či reštauračný priestor. Prvé poschodie bude mať rezidenčnú a administratívnu funkciu. Druhé a tretie poschodie budú mať výhradne rezidenčnú funkciu. Projekt ponúka niekoľko typov bytov s rôznymi možnosťami vnútorného zariadenia, zvláštnosťou sú mezonetové byty, ktorých plocha je rozložená na dvoch podlažiach. Každý byt bude mať k dispozícií jedno parkovacie miesto v suteréne, odkiaľ bude priamy prístup k nadzemným poschodiam cez schodištia a výťahy

Hotel Holiday Inn Trnava: Moderný štvorhviezdičkový hotel poskytuje širokú ponuku ubytovacích a doplnkových služieb prvotriednej kvality. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a neopakovateľný gastronomický zážitok.

Kontakt

Hornopotocna.sk
Hornopotočná 18
Trnava
+421 905751475
hornopotocna@gmail.com